Kontaktujte nás :)
Lokalita

Lokalita

kaviarne a reštaurácie kaviarne a reštaurácie
obchody a potraviny obchody a potraviny
zdravotné zariadenia zdravotné zariadenia
školy a školské zariadenia školy a školské zariadenia
zeleň a parky zeleň a parky
banky a služby banky a služby
Zastávka MHD Zastávka MHD

Kúsok od centra Trenčína

Do obľúbeného centra mesta je to doslova na skok. Vzdušnou čiarou je to 994m, autom alebo na bicykli ste v centre približne do 5 minút alebo ak sa rozhodnete ísť pešo, napočítate približne 1637 krokov. Stačí si už len vybrať spôsob.

Dobrá občianska vybavenosť

Dobrá občianska vybavenosť znamená, že je v pešej dostupnosti všetko. A toto nájdete aj v projekte Nové Zlatovce. Školy, škôlky, mestskú hromadnú dopravu, potraviny, reštaurácie, zdravotné zariadenia, športové a zábavné zariadenia, banky, poštu, proste všetko, čo potrebujete pre svoj komfort.

Dobrá dostupnosť

Keď sa vyberiete do centra mesta, či už na bicykli alebo autom, ste za 5 minút tam. Ak pôjdete navštíviť rodinu do iného mesta, na diaľnici ste za 7 minút. Lepšie to ani nemôže byť.

Neďaleko parku pri rieke Váh

Chvíle si môžete spríjemniť prechádzkou alebo športom. Ideálnym miestom pre aktívnych ľudí je obľúbená športovo-oddychová časť mesta na hrádzi rieky Váh. V budúcnosti bude dostupnosť do tejto lokality ešte spríjemnená vybudovaním lávky pre peších a cyklistov, čím sa prepojí vaše bývanie s hrádzou a centrom mesta.

Umiestnenie projektu